+48 888 770 007

Laser Beauty to gabinet profesjonalnej laseroterapii w Puławach. Specjalizacją od której rozpoczęliśmy przygodę z branżą kosmetologii jest depilacja laserowa. Zajmujemy się trwałym usuwaniem owłosienia najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem  Spec3hybrid. Jesteśmy jednym z czołowych gabinetów specjalizujących się właśnie w zabiegach trwałej i bezpiecznej depilacji laserowej.


Uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i oczekiwania, a następnie wychodzimy im naprzeciw. Ogromna rzesza zadowolonych klientów Laser Beauty skłoniła nas do rozszerzenia wachlarza usług o zabiegi endermologii. Pracujemy na innowacyjnym sprzęcie, śledzimy nowości rynkowe i wprowadzamy to co najlepsze, aby zadowolić Wasze oczekiwania. Poznaj z Nami prawdziwie rewolucyjną metodę odmładzania skóry i modelowania sylwetki Icoone® laser Med II.


Holistyczne podejście do każdego klienta i profesjonalizm połączony z nowoczesnością są naszą wizytówką. Laser Beauty Puławy stawia na urządzenia o potwierdzonej skuteczności, a stosowany w naszym gabinecie innowacyjny sprzęt gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta.


Za sukcesem Laser Beauty  prócz nowatorskich technologii, stoją przede wszystkim ludzie - doświadczeni kosmetolodzy, po studiach medycznych i specjalistycznych szkoleniach. To oni tworzą swobodną, przyjazną atmosferę podczas zabiegów i służą swoją radą na bezpłatnych konsultacjach. Z nami masz pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach.

Z naszej pasji rodzi się jakość. Jakość to w dzisiejszych czasach dobro luksusowe, a my oferujemy ją w rozsądnej cenie!